Jezero Lhota

4.06 avg. rating (81% score) - 33 votes
Přírodní jezero vzniklo na místě vytěžené pískovny. Pláže jsou převážně písečné, čtvrtina patří nudistům. Pláže obklopuje voňavý borový les. Jezero připomíná moře. Nalezneme zde stánky s občerstvením, socíální zázemí, hřiště na plážový volejbal. Možnost vypůjčení šlapadel. Koupání je na vlastní nebezpečí, ale během provozu je přítomen plavčík-zdravotník zajišťující bezpečnost. Do areálu je zákaz vstupu se psy.

Informace o koupání

Místní název Písák, Lhoťák
Velikost, rozloha 25 ha
Nejbližší město Lhota
Okres Mělník
Web http://www.lhotajezero.cz/

Dostupné služby

Vstupné Ano
Občerstvení Ano
Nudistická pláž Ano
Máte přesnější informace nebo fotografie? Napište nám nebo přidejte komentář.

Mapa koupání

GPS souřadnice 50.243472459033775, 14.668121337890625 (Mapy.cz)

Příchozí vyhledávání

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. Pull Push napsal:

  Bohužel „správce“ jezera jezero nespravuje a to ani v nejmenším…. břehy neudržované, tráva neposekaná, toalety z dob totality často zavřené, žádná sprcha na pláži, prostě nic, za 50Kč vstupného a 80Kč parkovného. Ve špičce se na jezeře za den vystřídá přes tři tisíce aut a 10 tisíc lidí, ale areál nemá vůbec žádného zodpovědného pracovníka, který by udržoval i pořádek třeba na nudapláži, kam zcela drze choděj textiláci ve velkém. Po stížnostech je v rozhlase vyhlášeno, aby textiláci dodržovali provozní řád a nepobývali na nudapláži v plavkách, ovšem jak ubohé: Toto hlášení není na nudapláži slyšet, neboť tam není reproduktor, takže ho každý ignoruje a není člověka ze správy jezera, který by na to osobně dohlížel a oblečené lidi vykazoval ven. Provozovatelé – Zlatokopové kteří za parný víkend utrží klidně milion na vstupném a parkovném nemají pár tisíc na plavčíka dohlížitele? My stálí návštěvníci jsme z toho už otráveni. Když pominu, že břehy byly postříkany chemikálií, (Rundap)? v které se koupeme, nemohu pominout nulovou úroveň služeb. Docela bych majitélům přál, aby zkrachovali, což se samozřejmě nestane. Jaká škoda….

 2. Helena napsal:

  včera jsme byli na Lhotě a byla jsem překvapena z vody,která byla špinavá,plná nečistot a pěny,bylo tam spousta lidí a malých dětí a mohu říct,že jsem tam byla naposledy.Lhota byla po léta mou oblíbenou pískovnou a chodila jsem se tam koupat i s dětmi,kteří mají dnes už svoje děti a nedoporučila jsem jim aby na pískovnu chodily se koupat.
  Plně souhlasím s předchozím příspěvkem !!!!!

 3. dagmar Chorvatovaá napsal:

  Dotaz,prosím o info.kolik je vstupné pro.důchodce.Děkuji.

 4. Libor napsal:

  Na Lhotu, jezdím pravidelně. Včera mě ale překvapilo množství sinic které jsem tam viděl. U vchodu byl rozbor vody z 20.8. 2015. Bylo na něm napsáno voda vhodná ke koupání. V sobotu to prý bylo ještě horší. Takže já už letos Lhota ne. Podotýkám že tohle jsem tam ještě nezažil.

 5. Ryba napsal:

  Dneska už nevybírají parkovne ani vstupně,ale ta kvalita vody pás sinic podél břehu i uhladiny. Dělá se horko tak tam budu vlézt. Ve středních Čechách je to katastrofa co se tyce koupání, zejména v jižní části, kde bydlím jsou zde jen bahnaky obrostle rakosim o nějaké nudaplazi ani nemluvě…

 6. kolackova napsal:

  Na lhotu jezdim a vzdy se mi tam libilo,ale bohuzel je to horsi a horsi na nuda plazi kam chodim chodi i v plavkach a nikdo se o to nestara ,ze tam nemaji co delat a za parkovne 80k vstup 50kc by snad majitele neubylo,aby se o to staral plavcik!!A ne ze kdyz jim neco reknete jeste vas servou at se na ne nedivate,kdyz vam to vadi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *